Razvojni inženjer elektronike

DOK-ING je vodeća hrvatska kompanija u području robotskog inženjerstva i razminiranja. Već 30 godina vodeći smo svjetski proizvođač specijalnih daljinski upravljanih strojeva za razminiranje.

I u drugim segmentima intenzivno razvijamo niz različitih programa specijalnih strojeva poput rudarstva i kriznog menadžmenta, ali i najnoviji program praćenja kemijskih, bioloških, radioloških i nuklearnih aktivnosti.

Kako bi smo nastavili postavljati trendove na svjetskom tržištu u našoj niši poslovanja a s obzirom na rast, razvoj i ulaganje u kvalitetu tvrtke, u potrazi smo za osobom motiviranom za rad i učenje u dinamičnom i izazovnom okruženju na poziciji Razvojni inženjer elektronike.

OPIS POSLA

  • Razvoj novih proizvoda i održavanje postojećih rješenja na razini hardvera
  • Izrada i unaprjeđenje postojećih programskih rješenja na embedded sustavima
  • Razrada predloženih novih proizvoda u okviru visokih stručnih standarda
  • Integracija različitih sustava u funkcionalne cjeline
  • Izrada projektne dokumentacije
  • Sudjelovanje u izradi testnih procedura i provedbi testiranja

UVJETI

  • Diplomirani inženjer/ magistar inženjer elektrotehnike (prednost FER ili ETF)
  • Minimalno jedna godina kontinuiranog rada u najmanje dva od područja:
    • sustavi za upravljanje elektromotorima (Permanenet Magnet Synchronous)
    • razvoj upravljačke elektronike
    • razvoj inovativnih sučelja za upravljanje strojevima i uređajima
    • razvoj firmwarea
  • Odlično poznavanje programskog jezika C (embeded)
  • Dobro poznavanje alata Altium Designer
  • Poznavanje digitalnih elektro sklopova
  • Poznavanje mikrokontrolera dsPIC, Atmel AVR i STM (nije nužno sva tri)
  • Poznavanje nekog od komunikacijskih protokola CANbus, I2C/SPI, RS232/RS485
  • Poznavanje nekog od razvojnih alata za izradu firmwarea: MPLAB, AtmelStudio, Atolic, Keil
  • Dobro znanje tehničkog engleskog jezika u govoru i pismu

ŠTO OČEKUJEMO

  • Komunikativnost
  • Odgovornost i pouzdanost
  • Samostalnost u izvršavanju radnih zadataka
  • Sklonost timskom radu
  • Spremnost na daljnje stručno usavršavanje

ŠTO NUDIMO

  • Zanimljiv rad u kompaniji dokazanoj na svjetskom tržištu
  • Rad u dinamičnom i poticajnom radnom okruženju
  • Mogućnost učenja i profesionalnog razvoja
  • Povremena putovanja u inozemstvo u svrhu edukacija ili tehničke podrške postojećim kupcima, prezentacija novim kupcima i sličnih aktivnosti
  • Ugovor na neodređeno vrijeme, uz probni rad od 6 mjeseci

Prijavite se i postanite važan dio #DOKINGforces.

APPLICATION