Razvojni inženjer elektronike

DOK-ING je vodeća hrvatska kompanija u području robotskog inženjerstva i razminiranja.
Već 30 godina vodeći smo svjetski proizvođač specijalnih daljinski upravljanih strojeva za razminiranje.

I u drugim segmentima intenzivno razvijamo niz različitih programa specijalnih strojeva poput rudarstva i kriznog menadžmenta, ali i najnoviji program praćenja kemijskih, bioloških, radioloških i nuklearnih aktivnosti.

Kako bi smo nastavili postavljati trendove na svjetskom tržištu u našoj niši poslovanja a s obzirom na rast, razvoj i ulaganje u kvalitetu tvrtke, u potrazi smo za osobom motiviranom za rad i učenje u dinamičnom i izazovnom okruženju na razvoju novih strojeva na poziciji: Razvojni inženjer elektronike.

OPIS POSLA

  • Tehnička podrška inozemnom partneru u lokalizaciji postojećih proizvoda i sustav
  • Razvoj novih proizvoda i održavanje postojećih rješenja na razini hardvera
  • Izrada i unaprjeđenje postojećih programskih rješenja na embedded sustavima
  • Razrada predloženih novih proizvoda u okviru visokih stručnih standarda
  • Integracija različitih sustava u funkcionalne cjeline
  • Izrada projektne dokumentacije
  • Sudjelovanje u izradi testnih procedura i provedbi testiranja

UVJETI

  • Diplomirani inženjer odnosno magistar inženjer elektrotehnike (prednost FER ili ETF)
  • Minimalno jedna godina kontinuiranog rada na razvoju firmwarea
  • Poznavanje digitalnih elektro sklopova
  • Dobro poznavanje programskog jezika C embedded
  • Dobro znanje tehničkog engleskog jezika u govoru i pismu
  • Poznavanje nekog od mikrokontrolera poput dsPIC ili Atmel AVR ili STM
  • Poželjno dobro poznavanje alata Altium Designer ili nekog drugog sličnog alata
  • Poželjno poznavanje nekog od komunikacijskih protokola CANbus, I2C/SPI, RS232/RS485
  • Poželjno poznavanje nekog od razvojnih alata za izradu firmwarea MP LAB, Atmel Studio, Atolic, Keil
  • Poželjno iskustvo razvoja inovativnih sučelja za upravljanje strojevima i uređajima

ŠTO OČEKUJEMO

  • Komunikacijske vještine
  • Odgovornost i pouzdanost
  • Samostalnost u izvršavanju radnih zadataka
  • Spremnost na učenje i daljnje stručno usavršavanje
  • Timski duh
  • Fleksibilnost u radu

ŠTO NUDIMO

  • Zanimljiv rad u kompaniji dokazanoj na svjetskom tržištu
  • Rad u dinamičnom i poticajnom radnom okruženju
  • Mogućnost učenja i profesionalnog razvoja
  • Povremena putovanja u inozemstvo u svrhu edukacija, tehničke podrške i edukacija postojećim kupcima, prezentacija novim kupcima i slične aktivnosti
  • Ugovor na neodređeno vrijeme, uz probni rad od 6 mjeseci

Prijavite se i postanite važan dio #DOKINGforces.

APPLICATION